Neapartmán Symfonie

Neapartmán Symfonie – prostorný pokoj hotelového typu pro až 4 osoby. Je vybaven manželskou postelí, rozkládací pohovkou, jídelním koutem, psacím stolem se židlí a koupelnou s vanou a WC. Toto ubytování je vhodné pro páry či menší rodiny.

Prostorný pokoj

Neapartmán Symfonie disponuje prostornou obývací místností s pohodlnou manželskou postelí, rozkládací sedačkou, konferenčním stolkem, moderním jídelním stolem se čtyřmi židlemi, dětskou jídelní židličkou, pracovním koutem a dostatečnými úložnými prostory pro Vaše oblečení. Nechybí ani LCD televize, minibar a bezplatné Wi-Fi připojení. Velkým francouzským oknem vstoupíte na prostornou terasu, která je vybavena lavicí, stolkem a čtyřmi křesílky, ze kterých si užijete krásný výhled do okolní krajiny. Součástí ubytování je koupelna s vanou, umyvadlem, nástěnným fénem a topným žebříkem.

Samozřejmostí jsou pohodlné matrace, čisté povlečení, ručníky a dávkovače s mýdlem a sprchovým gelem pro všechny ubytované hosty. Na okně v pokoji jsou žaluzie, které zajistí tmu pro Váš klidný spánek v horském prostředí.

Další vybavení

  • Vlastní lyžárna umístěná v zádveří.
  • V ceně ubytování je garážové parkování (1 auto na pobyt). Samozřejmě lze parkovat i na ulici přímo u budovy.
  • Součástí budovy je placené hotelové wellness se saunou, vířivkou, vnitřním bazénem a posilovnou. Do těchto prostor se tak dostanete suchou nohou.
  • Našim hostům nabízíme možnost využít stravování přímo v hotelové restauraci. Ta nabízí bohaté bufetové snídaně. Obědy a večeře jsou pak formou á-la-carte.